Strona główna
Kontakt
Poleć nas
Polski
English
Deutsch
O firmie
Oferta
Nasze prace
Kontakt
E-mail
Pomoc drogowa 24h
HNAT - Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe
O firmie

Naszą firmę założyliśmy w 1983 roku w Nysie. Początkowo pracowałem sam z jednym pracownikiem. Stopniowo rozbudowując o następne stanowiska. W 1990 roku wybudowaliśmy halę lakierniczą i kupiliśmy kabinę bezpyłową NOVA VERTA. Załoga poszerzyła się o następnych lakierników i blacharzy.

Obecnie wykonujemy usługi dla firm i klientów indywidualnych z kraju i zagranicy w ramach szkód komunikacyjnych lub usług remontowych, restauracyjnych, czy też tuningowych. Ponadto oferujemy całodobową pomoc drogową (holowanie).

Współpracujemy także z wieloma firmami ubezpieczeniowymi i hurtowniami części samochodowych, co skutkuje atrakcyjnymi cenami części zamiennych i rabatami dla klientów. Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo w załatwianiu spraw związanych ze zgłoszeniem i prowadzeniem negocjacji z ubezpieczycielami. Na czas naprawy zapewniamy gratis samochody zastępcze.

Usługi lakiernicze są wykonywane z dużą fachowością i materiałami najwyższej jakości.

Posiadamy własną mieszalnię lakierów niemieckiego koncernu BASF o nazwie "GLASURIT". Naprawy blacharskie wykonywane są na dwóch ramach naprawczych zgodnie z wydrukami Auto Data.

Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, a nawet najbardziej nietypowe zlecenia będą wykonane prawidłowo i z najwyższą starannością.

Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem
Kazimierz Hnat